PRODUKCJA FILMOWA

ANIMACJE KOMPUTEROWE 2D/3D

Zamów skuteczne i estetyczne animacje reklamowe

Masz pomysł? Świetnie, ale jeżeli nie masz, to wykreujemy dla Ciebie teledysk animowany, film animowany, sugestywne animacje produktowe czy explainer video od podstaw. 

Na podstawie briefu wspólnie określimy wszelkie oczekiwania wobec projektu. Następnie zajmiemy się wymyśleniem i opracowaniem ciekawej historii — przyciągającej uwagę i angażującej emocje odbiorców, aby mogli w pełni utożsamiać się z prezentowanym materiałem.

W celu stworzenia formy graficznej dla słów i teorii konieczne jest też przygotowanie profesjonalnego storyboardu, a dopiero potem jego ożywienie na etapie animacji. Wysokiej klasy produkcja animacji na tym się nie kończy, ponieważ jeszcze zadbamy o kwestie postprodukcyjne, a więc efekty dźwiękowe i specjalne, muzykę, lektora czy też finalny montaż scen.

NIE WIESZ JAKI RODZAJ I FORMAT FILMU BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

Sprawdź naszą ofertę animacji:

Studio animacji 2D i 3D, czyli sztuka wzbudzania zainteresowania

Tworzymy unikatowe, wyróżniające się animacje reklamowe 2d i 3d, które zaciekawiają, budzą zachwyt i na długo zapadają w pamięć.

Animacje reklamowe

Nasz doświadczony zespół uwielbia nowe wyzwania. Nie boimy się wychodzić poza ramy tradycyjnych środków reklamowych. Tworzone przez nas animacje reklamowe pozwolą zaprezentować zalety produktu czy usługi w każdym detalu i co ważne – w niezwykle atrakcyjnej wizualnie oraz zrozumiałej formie. 

Animacje – explainer video

Nie wiesz, jak zaprezentować skomplikowane zasady funkcjonowania jakiegoś produktu albo usługi i zarazem zachęcić do kontaktu bądź zakupu? W takim razie zdecyduj się na animacje explainer video, które mają charakter filmów instruktażowych wyjaśniających wszelkie niejasności krok po kroku – krótko, prosto i w wyjątkowo zrozumiały sposób.

Animacje komputerowe 2d/3d 7
Animacje komputerowe 2d/3d 8

Ile kosztuje stworzenie animacji?

Koszt produkcji animacji jest zawsze ustalany indywidualnie. Jest bardzo wiele czynników które wpływają na ostateczną cenę animacji. Najważniejsze z nich to:

  •  Docelowy czas trwania oraz cały proces realizacyjny.
  • Zastosowana technika animacji – Im bardziej pracochłonna metoda, tym oczywiście wyższa cena animacji. Dlatego właśnie zapewniają spektakularne efekty przestrzenne animacje 3D oznaczają z reguły wyższe koszty realizacyjne.

Potrzebujesz wyceny animacji reklamowej idealnie dopasowanej do swoich potrzeb? Napisz do Nas

REALIZACJE

Poniżej znajdziesz przykłady korporacyjnych video

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ REALIZACJI?