PRODUKCJA FILMOWA

POSTPRODUKCJA, EDYCJA WIDEO

POSTPRODUKCJA JAKO NOWOCZESNA FORMA SZTUKI

Edycja wideo jest niewątpienie nowoczesną formą sztuki.  Bazując na określonym materiale możemy uzyskać wiele różnych efektów realizujących ustalone cele, jednak efekt finalny jest zależny ostatecznie jedynie od wizji i umiejętności redaktora. Jedynie kreatywne i artystyczne podejście do obróbki materiału filmowego daje nam możliwość wpływania na emocje widzów. 

NIE WIESZ JAKI RODZAJ I FORMAT FILMU BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

Kontekst i narracja w edycji i montażu wideo

Postprodukcja opiera się również w dużym stopniu na kontekście materiału. Kontekst, nadaje sekwencji wideo określony charakter tak, aby wykorzystywał emocje odbiorców w określony przez nas sposób i realizował założone przez nas zadania. Podczas pracy nad Państwa materiałem kształtujemy emocje odbiorców tak, aby powierzony materiał realizował maksymalnie przyjęte cele

Każdy z naszych specjalistów od postprodukcji jest również mistrzem w dziedzinie narracji i jest odpowiedzialny za przekształcenie niezliczonej ilości materiału filmowego w atrakcyjną dla widzów spójną całość. Montaż wideo opieramy właśnie na niej, upewniając się, że wszystko jest w odpowiedniej kolejności. Opowiadamy historie i wiemy, jak kształtować odpowiednie tempo filmu, aby utrzymać atencję widzów od pierwszej do ostatniej minuty.

Postprodukcja, edycja wideo 7
Postprodukcja, edycja wideo 8

Obróbka wideo, której nie widać

Wieloletnie doświadczenie w postprodukcji rozwinęło nam naturalną zdolność do tworzenia naturalnych przejść angażujących widza na tyle, że stają się dla niego niezauważalne przez co wykorzystujemy  maksymalnie nagrany materiał. 

Dążymy do doskonałości, dlatego łączymy pasję, doświadczenie oraz najnowsze rozwiązania techniczne, aby dostarczać najwyższej jakości materiał w najbardziej przystępnej formie z zachowaniem ustalonego terminu. 

REALIZACJE

Poniżej znajdziesz przykłady korporacyjnych video

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ REALIZACJI?