PRODUKCJA FILMOWA

FILMY KORPORACYJNE

Filmy korporacyjne są najlepszym możliwym środkiem komunikacji, który daje możliwość przedstawienia się i opowiedzenia swojej historii w sposób krótki, treściwy i bardzo elegancki. Naszym zadaniem jest stworzyć materiał filmowy, który spełni wszystkie założone cele, a przy tym będzie zrealizowany w sposób kreatywny w zgodzie z najnowszymi trendami reklamowymi. 

NeonCup tworzy korporacyjne filmy wideo, które inspirują do działania, stają się magnesem dla widzów i napędzają wyniki dla firm i marek. Produkujemy treści, które pokochają twoi odbiorcy. 

CZYM JEST FILM KORPORACYJNY?

Pierwsze wyobrażenie na temat filmów korporacyjnych przywołuje obraz filmu promocyjnego realizowanego dla marki, produktu lub usługi. Niewątpliwie są to najbardziej znane obszary w którym doskonale sprawdza się reklama realizowana poprzez materiał filmowy. Jaka jest tajemnica filmów korporacyjnych? 

  • pozwalają lepiej zrozumieć produkt lub usługę
  • pomagają zwiększyć sprzedaż
  • kształtują jednocześnie wizerunek marki w strukturach korporacyjnych(do zewnętrznego kształtowania wizerunku zapraszamy do naszej oferty filmów wizerunkowych)

NIE WIESZ JAKI RODZAJ I FORMAT FILMU BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

Korporacyjne filmy szkoleniowe

Załóżmy, że prowadzimy firmę, która posiada oddziały na terenie całego kraju. Chcemy przeprowadzić szkolenie dla wszystkich pracowników konkretnego szczebla. Szkolenia lokalne będą nieefektywne, drogie i ciężkie do zrealizowania. Zlecamy więc  wykonanie pojedynczego filmu szkoleniowego i efekt skaluje się nam na całą organizację. Materiał może być odtwarzany przez pracowników w dowolnym miejscu, czasie i niezliczoną ilość razy. Może również zawierać elementy interaktywne, które podniosą wartość szkoleniową.

Filmy instruktażowe w służbie korporacji

Niezależnie od tego ile czasu poświęcisz na napisanie przystępnej i czytelnej instrukcji zawsze znajdzie się ktoś kto jej nie zrozumie, albo po prostu nie przeczyta. Z pomocą przychodzi film instruktażowy, który jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby użytkowników i jest też najczęściej wybieraną przez nich formą. Dobrze przygotowany film instruktażowe pomoże klientom zrozumieć lepiej twój produkt lub usługę.

Filmy korporacyjne 7

REALIZACJE

Poniżej znajdziesz przykłady korporacyjnych video

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ REALIZACJI?