PRODUKCJA FILMOWA

FILMY WIZERUNKOWE

Nikt nie zna Twojej marki lepiej niż Ty sam. Wszystko kręci się wokół niej bo to ona stała się inspiracją dla Ciebie i Twoich partnerów biznesowych. Jej wizerunek jest kluczowy dla funkcjonowania, rozwoju, a przede wszystkim dla przyszłości Twojej firmy czy Twojego brandu osobistego. To w jaki sposób prezentuje się w przestrzeni publicznej ma kluczowe znaczenie nie tylko dla zapewnienia powyższych celów, ale przede wszystkim determinuje czy przetrwa ona na konkurencyjnym rynku. 

Kreowanie wizerunku powinno więc stać się dla Ciebie priorytetowym zadaniem. Możemy Ci w tym pomóc tworząc niepowtarzalne, nieszablonowe filmy wizerunkowe, które staną się magnesem dla widzów i sprawią, że Twoja marka zostanie zapamiętana na długo po oglądnięciu przez widza materiału reklamowego.

Dlaczego warto promować swój brand poprzez filmy wizerunkowe?

  • klienci częściej wybierają marki, które znają – pozwolimy im Cię poznać w najlepszy możliwy sposób;
  • ponad 60% subskrybentów list mailingowych otwiera częściej maile od marek, które znają – dzięki naszemu brand video zapamiętają ją na długo;
  • reklamy internetowe znanych marek są częściej klikalne, co przekłada się na lepsze wyniki sprzedażowe – dostosujemy materiał wideo tak, aby już w pierwszych sekundach przyciągał widza. 
  • zdecydowana większość widzów częściej staje się fanami/followersami marek, które znają – podążamy za najnowszymi trendami i specyfikacjami technicznymi filmów reklamowych na platformach Facebook/Instagram. 

Piękno naszych filmów związanych z tożsamością marki polega na tym, że przekazują one Twoją historię i misję w emocjonujący sposób. Zapraszamy do obejrzenia Naszego portfolio, bo jak wiemy obrazy mówią więcej niż tysiąc słów. 

Kreowanie wizerunku marki poprzez filmy

REALIZACJE

Poniżej znajdziesz przykłady korporacyjnych video

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ REALIZACJI?