PRODUKCJA FILMOWA

FILMOWANIE DRONEM

UJĘCIA  Z POWIETRZA

W kwestii filmowania z powietrza lub też filmowania dronem(jak zaczęto kojarzyć tego rodzaju ujęcia) zawsze wyprzedzaliśmy konkurencję. Mamy za sobą wiele produkcji, w których kadry kręcone były przy silnym wietrze w skrajnie niskich(północ Norwegii/Islandia) jak i wysokich temperaturach(Sahara). Możemy więc zagwarantować Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas sesji nagraniowych.

NIE WIESZ JAKI RODZAJ I FORMAT FILMU BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

Drony, technologie i techniki UAV

Jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o najnowsze trendy i techniki wykorzystania dronów w produkcji filmów. Przeszliśmy długą drogę od pierwszych dostępnych na rynku dronów po aktualne, dedykowane rozwiązania gwarantujące doskonałe parametry lotu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Obecnie dysponujemy flotą nowoczesnych dronów dostosowaną do niemal każdej sytuacji filmowej, jaką możecie Państwo sobie wyobrazić. Wykorzystywane przez nas drony posiadają doskonałą stabilizację i redukcję drgań dzięki czemu materiał filmowy pozostaje w możliwie najwyższej jakości. 

Operatorzy dronów

Najnowsze zaplecze technologiczne gwarantuje zapewnienie odpowiedniej jakości materiału wideo i bezpieczeństwo lotu, jednak to doświadczenie operatora oraz znajomość technik filmowania ma największy wpływ na kształt ujęć.  Nasi operatorzy dronów posiadają odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje.

Filmowanie Dronem
Operatorzy drona podczas pracy

Bezpieczeństwo podczas filmowania dronem

Każda nowa technologia wiąże się z pewnym nieodłącznym ryzykiem i chociaż wiele firm eksploatuje drony bez odpowiedniej licencji, NeonCup posiada trzech w pełni wykwalifikowanych pilotów dronów, z doświadczeniem zdobytym na całym świecie. 

Jesteśmy więc gwarantem Państwa spokoju, że otrzymują Państwo niesamowite zdjęcia przy zachowaniu najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa i poszanowania obowiązującego w danym kraju prawa.

Ike kosztuje filmowanie dronem?

Na ostateczną cenę wykonania ujęć ma wpływ wiele czynników:

  • miejsce wykonania ujęć, stopień trudności
  • aktualne warunki pogodowe
  • ilość operatorów potrzebnych do wykonania odpowiednich zdjęć
  • ewentualny dodatkowy sprzęt oraz personel konieczny do obsłużenia zlecenia

REALIZACJE

Sprawdź nasze realizacje wykonane dronem

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ REALIZACJI?