PRODUKCJA FILMOWA

FILMY REKLAMOWE

FILMY REKLAMOWE, KTÓRE SŁYCHAĆ NAJGŁOŚNIEJ

Właściwie tworzone filmy reklamowe pozwalają nadać szeroki rozgłos w krótkim czasie pozostawiając za sobą echo, które słychać jeszcze długo po pierwszym brzmieniu. W NeonCup Studio produkujemy filmy reklamowe, które słychać najgłośniej i najdłużej. 

Nasz doświadczony zespół przygotowywał już filmy do reklam dla małych firm, instytucji publicznych jak i dużych marek modowych. Pracowaliśmy w różnych sektorach – od technologii, przez branżę medyczną do usług finansowych włącznie. Nie ma dla nas tematu, którym nie moglibyśmy się zająć. Chętnie podejmujemy trudne projekty ponieważ napędzają nas do działania bo produkcja filmów to nasza pasja.  

Filmy reklamowe 7
Filmy reklamowe 8

NIE WIESZ JAKI RODZAJ I FORMAT FILMU BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

POPULARNE RODZAJE FILMÓW REKLAMOWYCH

  • Filmy “O nas” – to specyficzny rodzaj filmów wizerunkowych – filmy te dają zarówno obecnym, jak i potencjalnym klientom bezpośredni wgląd w informacje o Twojej firmie kulturze jej pracy. Są pierwszym krokiem w budowaniu znajomości klienta, która prowadzi do prawdziwej lojalności wobec marki i może odegrać istotną rolę w strategii marketingowej firmy
  • Filmy produktowe – tego rodzaju filmy promocyjne tworzymy tak, aby wykraczały poza suche opisy i płaskie obrazy. Staramy się prezentować ambicje i pasje jakie stoją za całym procesem zapleczowym tak, aby pokazać jakość produktu, jego dokładną funkcjonalność i sposób w jaki może rozwiązać problemy w życiu klientów. Nasze filmy stanowią odpowiedź na pytanie „dlaczego” w podróżach Twoich klientów do zakupu powinni zainteresować się Twoim produktem
Filmy reklamowe 9
Kreowanie wizerunku marki poprzez filmy
  • Historia sukcesu tzw. “Case Study Video”  – klip wideo ilustrujący historię sukcesu produktu, doświadczenia lub usługi. Nie ma mocniejszego przekazu niż osoba ambitnie i fachowo opowiadająca o sukcesie.  Prawidłowo nakręcony film promocyjny studium przypadku może opierać się na autorytecie i autentyczności Twojej marki.
  • Materiały do “Landing Pages” – odpowiedni materiał wideo jest kluczem do zwiększenia sprzedaży na stronach do których kierujemy reklamy. Jeśli kierujesz wysoki budżet reklamowy na stronę gdzie prezentujesz swoje usługi, a nie przyciągasz uwagi potencjalnego klienta atrakcyjną treścią filmową możesz być pewny, że twoja strona lądowania nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału. 

REALIZACJE

Nasze produkcje filmów reklamowych

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ REALIZACJI?