ZDJĘCIA KOMERCYJNE

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY I WNĘTRZ

W ciągu wieloletniej pracy jako fotograf, stale pogłębiam swoja wiedzę merytoryczną jednocześnie eksperymentując z nowymi technikami. W całym procesie zafascynowało mnie zwłaszcza światło – jako najważniejszy czynnik twórczy obrazu oraz to jak jego źródła, intensywność i cienie wpływają na końcowy rezultat.

Analiza światła zbliżyła mnie jako fotografa do  industrialnej i użytkowej dziedziny  fotografii. Dzięki wysokiej jakości zdjęciom i kreatywnym podejściu udało mi się zainteresować moimi pracami architektów oświetleniowych, którzy publikują je w swojej prasie i ogólnoświatowych konkursach.

Tak jak światło w fotografii, ogromnie fascynacją mnie linie i kształty. Moją wielką pasją stała się fotografia architektury.  W kreowaniu prac pomaga mi spostrzegawczość i niecodzienne postrzeganie świata w jego sześciennym/trójwymiarowym obrazie. Taka forma prezentacji w fotografii architekturalnej pozwala odbiorcy poczuć niezwykłość architektonicznych budowli.

Współpracuję z najlepszymi  architektami w Norwegii, a swoje doświadczenia chciałbym przenieść na polski rynek dlatego zachęcam Państwa do zapoznania się z moim portfolio.

z wyrazami szacunku – Tomasz Majewski