ShowReel 2019 – czyli podsumowanie roku w NeonCup Studio

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa małe podsumowanie najciekawszych projektów zrealizowanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na wstępie pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom za okazane zaufanie, za pozytywne opinie i rekomendacje. Bez Waszego uznania nasza praca nie miała by sensu ponieważ stanowi ono istotne paliwo motywacyjne napędzające naszą kreatywność oraz chęć do dalszego rozwoju.

Pragniemy również podziękować naszym wiernym widzom, którzy śledzą nasze profile w social media na Facebooku oraz Youtube. Dzięki Waszym konstruktywnym opiniom, (zwłaszcza tym krytycznym) dajecie nam możliwość stałego podnoszenia poziomu naszych produkcji. Poprzez polubienia i udostępnienia, jesteście również sprawcami rosnącej popularności naszych fanpage.

ShowReel 2019 – czyli podsumowanie roku w NeonCup Studio 1

Jaki to był więc rok? Odwiedziliśmy 6 krajów, filmując w trzech różnych strefach klimatycznych, od pustynnych terenów, przez zielone tereny europy centralnej, na mroźnym i surowym klimacie północy kończąc. Była to niewątpliwie niesamowita przygoda ale i kolejne cenne doświadczenia w rozwoju. 

Każdy projekt jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie wkładając w nie nasza pasję, serce i całkowite zaangażowanie. Pracowaliśmy dla wielu małych i dużych marek (Mercedes, Answear, Mitsubishi i wiele innych), tworząc filmy wizerunkowe oraz szereg filmów reklamowych. Mamy ogromne szczęście współpracować z ludźmi otwartymi na nasze pomysły, dzięki czemu w każdej produkcji zostawiamy cząstkę siebie. Specjalnie dla Was zebraliśmy i połączyliśmy te cząstki w jedną całość tworząc film podsumowujący rok naszej pracy. 

Zapraszamy do oglądania “NeonCup Studio – Showreel 2019”

NeonCup Studio Showreel 2019 from NeonCup on Vimeo.